Salacas sakopšanas talka 11. maijā

02.05.24

Makšķerēšanas Klubs “Salackrasti” šī gada 11. maijā plkst 10:00 aicina pievienoties talkai, kurā plānots sakopt Salacas upes krastus. Šogad plānots aptvert garāku upes posmu kā citus gadus, jo sakopšanas darbi notiks no atpūtas vietas “Atpūtas” Ainažu lauku teritorijā līdz pat Ostas teritorijai Salacgrīvā.

 

Talkā var piedalīties jebkurš interesents, tomēr iepriekš aicinām pieteikties, lai zinātu aptuveno talcinieku skaitu. Makšķerēšnas klubs “SALACKRASTI” rūpēsies, lai darbam nekā netrūktu, tai skaitā darba cimdi, atkritumu maisi un siltas pusdienas. Apvieno patīkamo ar lietderīgo un pavadi dienu upes krastā, svaigā gaisā darot labus darbus! Pasākums ir viena no projekta LIFE IS SALACA aktivitātēm, lai veicinātu labu ūdens stāvokļa sasniegšanu Salacas daļbaseina upēs.

 

Pieteikšanās anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEB-QIQGW7Q9xyqnIUb8muSkiTY_LJbPvXKrIWiMIQ6VWn2w/viewform

 

Dienas un darbu plāns

  • Tikšanās vieta visiem Vecsalacā plkst. 10:00 “Lašlejās”, Niedru ielā 9 (pie inspekcijas ēkas Vecsalacas parkā, koordinātas: 57.755074, 24.413669). Tur notiks arī rīta instruktāža un darba cimdu un maisu sadale. Savus darba rīkus šoreiz ņemt līdzi nevajag.
  • Uz pulcēšanās starta vietu vari doties ar savu auto vai velosipēdu, vai kājām, kaut ar laivu. Mēs parūpēsimies par Tevi un nogādāsim atpakaļ starta vietā pie Tava transporta, kad krasta posmu būsim kopīgi sakopuši.
  • Upe tiks sadalīta astoņos posmos kopā pa abiem krastiem. Katrā posmā plānots izvietot nelielas talcinieku grupas lai darbs ritētu vienmērīgi visos upes posmos.
  • Pēc lieliska darba, aicinām baudīt izcilu zupu Salacas krastā un piedalīties loterijā, kur esam sagādājuši vērtīgas balvas – nedēļas nogali kopā ar ģimeni kādā no Kapteiņu ostas namiņiem pie jūras.
Tev varētu patikt:
Lauka pētījumi – Salacas un…
01.07.24
Vasaras sākumā 10 dienu garumā mūsu projekta eksperti pavadīja upē, lai kopīgiem spēkiem izpētītu Salacu un tās pietekas, uzsākot apjomīgus…
Lasīt vairāk
Life is Salaca projektā izstrādāta…
06.06.24
Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Dabas aizsardzības pārvalde Life is Salaca projekta ietvaros ir izstrādājuši jaunu pieeju upju…
Lasīt vairāk
Upmalu mežu apsaimniekošana, bioloģiskā daudzveidība…
30.05.24
Saulainā 15. maija dienā kopā ar jomas ekspertiem LVMI Silava pārstāvji vadīja pieredzes semināru upmalu mežos Svētupes krastā “Upmalu mežu…
Lasīt vairāk